Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum

Doğru Yerdesiniz!..

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nedir çektiğimiz!

2 posters
YazarMesaj
Zeliha

Nedir çektiğimiz! Empty
MesajKonu: Nedir çektiğimiz!   Nedir çektiğimiz! Icon_minitimePtsi Mayıs 14 2007, 20:45

Bir ay önce acelem olduğu için bindiğim tıklım tıklım otobüste tacize uğradım. Ne yazık ki bunu yapan hayvan oğlu hayvan tahminimce benim gibi bir üniversite öğrencisiydi. Farkettiğim anda o adi herifi orada öldürmek istedim, üstelik o kadar kalabalık otobüste onu linç ettirmeyi de çok iyi bilirdim ancak bunlar asla kökten çözümler olamıyor.

Bir kağıt parçasına bakıp cinsel tatminini sağlayan bir toplumda yaşarken, kızların ve erkeklerin küçük yaştan itibaren bilinçaltlarına cinsellikle ilgili bir dolu saçmalık, hurafe ve korku salınmışken sokaklarda, toplu taşıma araçlarında kalabalık yerlerde ne kadar rahat bulunabileceğiz veya bulunabiliyoruz.

Bu tür olaylara tanık olup, yaşadıktan sonra aklıma gelen ve bu iğrenç mahlukatlara sormak istediğim tek bir soru oluyor “O şeyi yaparken, bir gün sizin de kardeşinizin, sevgilinizin veya eşinizin, annenizin başına gelebileceği ihtimalini hiç düşündünüz mü?“
mustafa

Nedir çektiğimiz! Empty
MesajKonu: Geri: Nedir çektiğimiz!   Nedir çektiğimiz! Icon_minitimeSalı Mayıs 15 2007, 20:13

merabalar haklısın zeliha.insanların bastırılmış duyguları daha sonra sapıklık olarak insanlarda ortaya çıkıyor.özellikle yobaz insanlarda bu sorun çok fazla var.umarım bir daha karşılaşmasın bu tip durumlarda
Zeliha

Nedir çektiğimiz! Empty
MesajKonu: Geri: Nedir çektiğimiz!   Nedir çektiğimiz! Icon_minitimeSalı Mayıs 15 2007, 20:34

Umarım karşılaşmam,karşılaşmayız,karşılaşmazlar.

Nedir çektiğimiz!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayat nedir ?